Wimpel Rotterdam 18x165cm met stokje. Geschikt voor aan een vlaggenstok voor aan de gevel met een lengte van 200cm. Met stokje en lus, materiaal spun 165gr/m2 spunpoly de beste kwaliteit vlaggenstof. Spun-poly is de allerbeste en meest traditionele wimpelstof dat sprekend lijkt op katoen. Wimpels gemaakt van spunpoly zoals deze gaan langer mee dan wimpels gemaakt van andere doeksoorten. Klein formaat wimpel van Rotterdam in de beste kwaliteit. Mooie kwaliteit kleine wimpel groen wit groen de kleuren van Rotterdam.
Een wimpel van Rotterdam mag altijd buiten blijven hangen en wordt gebruikt als teken van gastvrijheid en verwelkoming. Wij leveren deze Rotterdamse wimpel formaat 18x165cm met stokje maar ook met koord en lus. Voordeel van deze wimpel met stokje is dat dit fraaier hangt dan met koord en lus. Nadeel van het stokje is dat het met harde wind tegen de mast kan tikken. Tevens zijn de verzendkosten door het stokje wat hoger dan met koord en lus. Echter zijn onze wimpels met stokje voorzien van rubber knoppen zoals de fluisterwimpels hebben.
Direct uit eigen voorraad leverbaar, op werkdagen voor 16:00 besteld dezelfde dag nog verzonden. Doorgaans de volgende werkdag in huis. Voor alle vlaggen en wimpels Rotterdam kunt u voordelig online terecht bij Vlaggenclub!
Dit artikel heeft nog geen beoordelingen.